Waterevolution Flow Fonteinkraan zelfsluitend mat zwart T110TPPR
Artikelnummer 1208677382
Gratis verzending
Vandaag besteld, levering binnen 1 week
Merk
Serie
Kleur Variaties
214.000+ tevreden klanten
Binnen 30 dagen retourneren
Alles over dit product
Productinformatie
De kraan heeft een hoogte van 146mm en een lengte van 110mm uitloop, waardoor hij perfect past bij elk fontein of wastafel. Met zijn eengats installatie is het eenvoudig te monteren en is er maar één kraangat nodig.
  • kleur mat zwart
  • kraangat - Ø 35mm
  • aansluiting - flexibele slang
  • binnenwerk - keramisch
  • 1/2" buitenaansluiting
  • zelfsluitend
Specificaties
Merk Waterevolution
Kleur Zwart
Hoogte 146mm
Lengte uitloop 110mm
Uitstraling Design
Serie Flow
Aantal Gaten Eengats
Garantie 5 jaar
Draaibare uitloop Nee
Aantal kraangaten 1
Materiaal Messing
Uitloop 110mm